Domů » Bleskovky » OnePlus rozšiřuje portfolio. Do Evropy chce dovážet televize

OnePlus rozšiřuje portfolio. Do Evropy chce dovážet televize

Čínskou značku OnePlus známe především jako výrobce chytrých telefonů, nicméně oblast jeho zájmu zahrnuje například také příslušenství či televizory. Právě posledně jmenované se aktuálně prodává mimo starý kontinent, jenže Číňané vidí na evropském trhu potenciál a podle všeho zvažují, že v dohledné době budou do Evropy své televizory dovážet.

unsplash oneplus tv televize
Pořídit si na mimoevropských trzích televizi s logem OnePlus není problém

Tuto informaci prozradil sám generální ředitel OnePlus Pete Lau pro server WinFuture. Se svými televizory, které kombinují dobré specifikace a nízkou cenu, by se společnost ráda prosadila proti velkým hráčům, jako je například Samsung či LG, nebo ještě lépe Sony, které rovněž využívá ve svých televizích operační systém Android TV. První krůčky na evropských trzích se svými televizory dělá také Xiaomi a v našich končinách není problém narazit na televize TCL, které taktéž nabízejí prvotřídní parametry za agresivně nízkou cenu.

OnePlus TV U Series Oxygen Play
Kdy se OnePlus televize dostane do Evropy, není prozatím jasné

Lau nicméně nebyl, pokud se týče plánů OnePlus v oblasti televizí, příliš sdílný. Bohužel nepadly názvy konkrétních trhů, kde by OnePlus mělo se svými televizory působit, a nevíme ani kdy by první dodávky měly do Evropy dorazit či za jakou cenu. Na více informací si tak budeme muset počkat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Jen ať příjdou… telefon bych si od nich už nekoupil, ale ty televize by mě zajímaly

    • Jiří Vomáčka

      Dobrý den, jsem doposud spokojený majitel telefonu oneplus. Plánuju výměnu. Chtěl jsem zakoupit opět oneplus. Mohl bych se zeptat, čím vás zklamal telefon? Děkuji

    • Mě třeba kopírováním nástavby Samsungu a s tím související jejich tvrzení, že „čistý android“ už netáhne. Pokud se mi prostředí nelíbí (což se dá říct o Oneplus, Xiaomi a Huawei v mém případě) tak se na to přece nebudu každý den dívat, to je logické.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).