OnePlus Nord Buds na prvních snímcích. Stylovka, nebo tuctovka?

OnePlus Buds Pro recenze

OnePlus už dávno nevyrábí pouze chytré telefony, ale čím dál tím více se zaměřuje také na příslušenství, jako jsou bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro. Ta v naší recenzi obstála se ctí, nicméně pro některé zákazníky může být překážkou cena, která se blíží 4 tisícům korun. Možná i proto OnePlus údajně pracuje na dostupnějších se spekulovaným označením Nord Buds, která se nyní objevila v rámci certifikace FCC.

Reálné snímky potvrzují elegantní design, který už koncem února odhalil leaker OnLeaks. Ten ukázal celou řadu renderů připravovaných sluchátek, na kterých vypadala poměrně kompaktně.

oneplus nord buds 4
Sluchátka OnePlus Nord Buds – snímek z dokumentace certifikační autority FCC

Díky nově uniklým snímkům máme konečně nejen potvrzený design, ale také rozměry sluchátek. Ta by měla být přibližně 3 centimetry dlouhá a jeden centimetr široká, přičemž pouzdro je zhruba 8 centimetrů široké a 3 centimetry hluboké.

Kromě reálných fotografií jsme se dozvěděli také některé specifikace. Nabíjecí pouzdro má disponovat kapacitou baterie 480 mAh, přičemž každé ze sluchátek se bude pyšnit 41mAh baterií. Pro dobíjení bude potřeba využít kabel s koncovkou USB-C, který by měl být součástí balení.OnePlus Buds Pro recenzeNepřehlédněte

OnePlus chystá bezdrátová sluchátka, doplní modelovou řadu Nord

Z barevných variant je prozatím potvrzena černá, nicméně očekáváme minimálně ještě jednu, a to bílou. OnePlus Nord Buds by měly stát méně než Buds Z2, které se prodávají za 99 eur (cca 2 500 Kč s daní).

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku