OnePlus chystá bezdrátová sluchátka, doplní modelovou řadu Nord

OnePlus Buds Pro recenze

Čínská společnost OnePlus se proslavila především svými telefony, a to jak těmi ze segmentu vlajkových lodí (OnePlus 9 Pro), tak i smartphony spadající do střední třídy (OnePlus Nord 2). Značka má ovšem ve svém portfoliu rovněž chytré hodinky. A také bezdrátová sluchátka – zvláště ta poslední s názvem OnePlus Buds Pro se velmi povedla, což jsme ocenili také v naší recenzi.

oneplus nord tws 1
OnePlus Nord TWS

Podle uniklých informací pracuje OnePlus na dalších bezdrátových sluchátkách, které údajně ponesou název Nord. To naznačuje, že se pravděpodobně nebude jednat o špičková highendová sluchátka, ale spíše o střední třídu, která nabídne skvělý poměr ceny a výkonu.

O samotných sluchátkách toho prozatím příliš mnoho nevíme, nicméně známý leaker OnLeaks ve spolupráci se serverem 91mobiles vytvořil rendery zlato-černé varianty sluchátek OnePlus Nord TWS podle snímků prototypů, které má „únikář“ k dispozici. Ačkoli nám chybí měřítko, lze odhadnout, že sluchátka budou mít velmi kompaktní rozměry. Jestli OnePlus vsadí na dotykové ovládání, nebo fyzické tlačítko, to už bohužel spolehlivě odhadnout nelze.

Bezdrátová sluchátka OnePlus Nord TWS nesou kódové označení Oscar a podle spekulací by měla dorazit ve druhém kvartále letošního roku, tedy někdy mezi dubnem a červnem.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku