V OnePlus nevydrželi čekat: takto bude oficiálně vypadat nový top model

Společnost OnePlus představí svůj vlajkový smartphone OnePlus 5 až za necelé dva týdny, avšak pro udržení pozornosti dopředu vypouští první střípky, které nás mají na chystanou novinku nalákat. To je ve světě smartphonů poměrně běžná praxe, OnePlus ale nyní učinilo překvapivý krok – ukázalo dosud nepředstavený telefon na oficiálním renderu.

Vzhled telefonu jsme již viděli v tomto týdnu ze dvou nezávislých úniků, možná právě proto se v OnePlus rozhodli učinit předčasnou premiéru. Telefon s matně černými kovovými zády velmi silně připomíná iPhone 7 Plus, a to především díky stylu vedení anténních předělů a také díky horizontálně situované duální kameře, od níž se napravo nachází otvor pro mikrofon a kruhová přisvětlovací LED.

Jsme zvědaví, zda nám OnePlus odhalí v příštích dnech i čelní stranu zařízení, kterou jsme měli zatím možnost vidět na neoficiálním uniklém obrázku. Počítejme s tím, že OnePlus 5 bude celkově velmi podobný nedávno představenému telefonu Oppo R11, značky OnePlus a Oppo totiž vlastní stejná společnost BBK Electronics (více informací).Nepřehlédněte

Oppo R11: vpředu 20Mpx, vzadu duální fotoaparát s dvojnásobným zoomem

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku