Domů » Bleskovky » OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, na kterou se roky čekalo

OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, na kterou se roky čekalo

Smartphony OnePlus jsou velmi dobře vybavené stroje s minimem kompromisů, které se směle mohou měřit s tou nejlepší konkurencí. Nejinak tomu má být i u chystané modelové řady OnePlus 8, která se podle nejnovějších spekulací dočká funkce, které se dosud telefony čínské značky vyhýbaly – bezdrátového dobíjení.

Nabíjejte jako profesionál

Značka OnePlus se dosud k bezdrátovému nabíjení stavěla vyhýbavě, neboť se jedná o nedokonalý a pomalý systém. Namísto toho byl prosazován vlastní standard bleskurychlého nabíjení Warp Charge, u kterého procenta naskakují před očima.

warp

NepřehlédněteOnePlus Concept One: kapesní McLaren s koženým tělem a neviditelnými fotoaparáty

Bezdrátové dobíjení nicméně také zrychluje, a i když není tak efektivní jako dobíjení kabelem, je extrémně pohodlné a návykové. Není proto divu, že uživatelé i odborná veřejnost absenci bezdrátového dobíjení telefonům OnePlus vyčítali. Známý informátor Max J. nyní přišel s vlastním ilustračním renderem, podle kterého by se minimálně OnePlus 8 Pro bezdrátového dobíjení dočkat mohl.

oneplus wireles

Bohužel více informací než tento neoficiální render zatím nemáme; musíme tak doufat, že je založený na věrohodném základu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aladin
Anonym
Aladin

Zase dohání. Konkurence to už má dávno

k0Seek
Uživatel
k0Seek

Konkurence stojí o 6k víc.

orgasmic
Anonym
orgasmic

Tohle ale není konkurence pro top modely Samsungu :D

jacek
Uživatel
jacek

jdi ty brebto…

jacek
Uživatel
jacek

Je rozdíl mezi ,,doháněním“ a nechtěním.

Martin123
Uživatel
Martin123

Takže Apple bude sám s pomalým nabíjením a i s pomalým bezdrátovým nabíjením 😂

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7

Zrovna u OP mi teda „konečně vytoužené“ bezdrátové nabíjení nechybí, když s jejich Dash Charge se nabíjí OP 3t jak raketa. (Jen škoda, že systém není kompatibilní s USB-PD). A nechybí mi vlastně nikde, protože na „hlavním“ Note9 tu možnost mám a přestal jsem nakonec po úvahách o nákupu bezdrátové nabíječky uvažovat, byl by to jen další zbytečnej gadget … ;-)

Martin
Anonym
Martin

Kdo nepozná, nepochopí.

Eman
Anonym
Eman

Poznal jsem a nechápu.
Daleko praktičtější je mi v práci mít nabito za malej moment z nabíječky než s bezdrátovou stále kontrolovat, jestli se můžu na půl dne vzdálit…nedej bože ji tahat po zasedačkách s sebou. Ne dík. Aktuálně stále v praxi komplikovaně využitelná fíčura.

famakate
Uživatel
famakate

Tak predpoklad je, ze nejdem rano do roboty s 20%nou baterkou.

xzeit
Uživatel
xzeit

V praxi používám každý den při nabíjení přes noc,kdy mobil uložím ke spánku na nabíječku (stojánek) a mám přehled na nočním stolku při pouhém pohledu na displej (AOD) co se děje, resp. hodiny. Mám nabíječku od Samsunga a nabije se za asi 4 h, což mi přes noc vůbec nevadí. Spíš naopak. Pomalé nabíjení údajně šetří aku. Mobil mi vydrží bezpečně celý den a to jej používám. Toto je důležitý ukazatel. Vydrž jeden den při náročném používání. Samozřejmě se mi už párkrát stalo, že potřebuji dobít v průběhu dne, a nebo ekam jdu a chci dobít protože předpokládám, že výdrž… Číst vice »