Domů » Bleskovky » OnePlus 6T v edici McLaren má dostat rekordní porci paměti

OnePlus 6T v edici McLaren má dostat rekordní porci paměti

11. prosince představí firma OnePlus v britském Wokingu speciální edici svého posledního smartphonu OnePlus 6T. Telefon vzniká v kooperaci s automobilkou McLaren, jejíž logo by mělo být vyobrazeno na jeho zádech. Měnit se ale mají i útroby.

OnePlus | McLaren - Salute to Speed, December 11

OnePlus 6T v edici McLaren údajně dostane rekordních 10 GB operační paměti a štědrou porci uživatelské paměti – 256 GB. Ostatní parametry by měly zůstat poplatné původnímu modelu, který ve variantě 8/256 GB přijde na 629 EUR (asi 16 400 korun). Verze McLaren tak bude ještě o něco dražší, a zatím nevíme, zda bude dostupná i na globálním trhu.

Recenze OnePlus 6T: vlajková loď za hubičku

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).