Domů » Bleskovky » OnePlus 6 dostává novou verzi OxygenOS. Přináší spoustu novinek z OnePlus 6T

OnePlus 6 dostává novou verzi OxygenOS. Přináší spoustu novinek z OnePlus 6T

Smartphone OnePlus 6 dostal aktualizaci na Android 9.0 Pie již v září, nyní však vychází update prostředí OxygenOS na verzi 9.0.2. Přestože číselně se nezdá být skok tak velký, telefon dostává spoustu novinek, které výrobce představil v tomto týdnu u modelu OnePlus 6T.

Nová gesta a funkce fotoaparátu

OnePlus 6 se tak může těšit na zbrusu nový systém ovládání založený na gestech, která jsou oproti čistému Androidu 9.0 ještě vylepšena; nově je například možné rychle se přepínat mezi dvěma naposledy otevřenými aplikacemi. Půlvteřinový stisk zamykacího tlačítka zase nově vyvolává funkci Google Assistant.

Recenze OnePlus 6: krůček od dokonalosti

OnePlus 6 má se svým nástupcem hardwarově zcela totožný fotoaparát, proto nebyl pro výrobce problém přidat nové funkce z OnePlus 6T – Nightscape a Studio Lighing. První režim slouží k tvorbě perfektně vypadajících nočních snímků, druhý pak umí dělat kvalitní portréty.

Fotoaparát OnePlus 6

Oxygen OS 9.0.2 dále optimalizuje práci s baterií, opravuje některé chyby a přidává aktuální listopadový bezpečnostní balík záplat. Aktualizace OnePlus 6 probíhá formou OTA, její vypouštění údajně probíhá ve vlnách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments