OnePlus 5 zná své oficiální datum představení: bude vypadat jako iPhone 7 Plus

oneplus 5

Společnost OnePlus již brzy představí svůj nový vlajkový smartphone nazvaný OnePlus 5. Podle oficiální pozvánky je premiéra naplánovaná na 20. června v 18:00 našeho času, v několika světových metropolích si dokonce zájemci budou moci v tuto dobu novinku osahat ve vybraných obchodech; nám je nejblíže LNFA ConceptStore v Berlíně.

OnePlus 5 má být dalším útokem čínské značky na zavedené vlajkové lodě, proti nimž bude zřejmě opět bojovat příznivou cenou. Telefon má dostat výbornou hardwarovou výbavu v čele s čipsetem Qualcomm Snapdragon 835 a velkou porcí paměti RAM, zahanbit se však také nemá v disciplíně fotografování. Díky serverům ithome.com a AndroidPolice se nám dokonce dostaly do rukou první rendery OnePlus 5.

 

Ačkoliv obrázky pocházejí z různých zdrojů, vzhled zařízení je na obou zcela stejný, což jen nahrává jejich autenticitě. Pokud se tedy skutečně díváme na OnePlus 5, můžeme se těšit na telefon podobný iPhonu 7 Plus, zejména kvůli vertikálně umístěné duální kameře na zádech a matně černé barvě telefonu.

Útok na nejtenčí rámečky se v případě OnePlus 5 konat nebude, za to má novinka zaujmout svojí tloušťkou, respektive tenkostí. Za necelé dva týdny se o tomto telefonu dozvíme úplnou pravdu.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku