TOPlist

OnePlus 3 a 3T dostávají Android 7.1.1 a exkluzivního sourozence

Společnost OnePlus vydala novou verzi operačního systému OxygenOS pro své poslední dvě vlajkové lodě OnePlus 3 a 3T. OxygenOS povyšuje na verzi 4.1.0, která je postavená na nejnovějším Androidu 7.1.1; ten byl přitom dosud k dispozici pouze pro smartphony Nexus a Pixel od Google.

oxygen

Nejnovější Android nepřináší do systémů žádné viditelné funkce, spíše zvyšuje spolehlivost systému, odstraňuje drobné chyby a přidává nejnovější březnový balíček bezpečnostních záplat. Kompletní seznam novinek naleznete na těchto stránkách.

Kromě aktualizací systému byl v tomto týdnu představen i „nový“ smartphone OnePlus. Jedná se o speciální edici smartphonu OnePlus 3T, která byla vytvořena k 20. výročí módní značky Collete. Telefon se výbavou nijak neliší od standardního modelu, jedinou odlišností jsou temně černá záda s logem Collete.

oneplus-3t-colette-edition-810x298_c

Speciální edice OnePlus 3T bude vybavena 128GB vnitřní pamětí a bude stát standardních 479 EUR (asi 13 tisíc korun), bohužel její dostupnost je výrazně limitována – vyrobeno je pouze 250 kusů, které nepůjdou do online prodeje, ale budou k dispozici od 21. března pouze v buticích Collete v Paříži.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku