OnePlus 11 zná datum odhalení. Dorazí společně s novými sluchátky

OnePlus 11
  • OnePlus 11 spatří světlo světa začátkem února
  • Výrobce slibuje vlajkový smartphone bez kompromisů

OnePlus se připravuje na odhalení svého nového vlajkového smartphonu, který se podle posledních informací bude jmenovat OnePlus 11. Přestože do jeho premiéry ještě napadne a roztaje hodně sněhu, čínský výrobce rozesílá pozvánky už nyní. Akce s podtitulem Cloud 11 se uskuteční 7. února příštího roku v Novém Dillí v Indii.

OnePlus 1

Pozvánce vévodí silueta fotomodulu, která koresponduje s nedávno uniklým tiskovým snímkem. Oproti současným modelům OnePlus 10 Pro a 10T se můžeme těšit na změnu designu – ostrůvek s fotoaparáty bude mít tentokráte tvar velkého vystouplého kruhu.

OnePlus 2

OnePlus 11 bude vlajkový model se vším všudy, takže by mu neměl chybět vysoký výkon čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, silná sestava fotoaparátů s puncem značky Hasselblad a také návykový posuvník profilů na levé straně, který čínská firma u modelu OnePlus 10T vynechala. Těšit se můžeme rovněž na nadstandardní softwarovou podporu, neboť telefon by se měl dočkat 4 velkých systémových aktualizací.

Smartphone nebude jediným produktem, který OnePlus na začátku února představí. Podle marketingových materiálů jej doprovodí bezdrátová sluchátka Buds Pro 2, která údajně odemknou novou éru zvuku. Jak moc je toto tvrzení velkohubé, se dozvíme za měsíc a půl. Rozhodně jsme zvědaví, zda se spekulované hardwarové parametry potvrdí. Pokud ano, nedávno představená modelová řada Xiaomi 13 by mohla dostat velmi zajímavou konkurenci.

OnePlus 3

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku