Domů » Bleskovky » Omyl, nebo záměr? Galaxy Z Fold 3 a hodinky Galaxy Watch 4 se ukázaly na oficiálním videu

Omyl, nebo záměr? Galaxy Z Fold 3 a hodinky Galaxy Watch 4 se ukázaly na oficiálním videu

Díky leakerům máme poměrně jasnou představu o tom, jak bude vypadat skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold 3 a chytré hodinky Galaxy Watch 4 Classic. Korejskému gigantovi se tyto úniky nelíbí, proto se přidal k Applu v křížovém tažení proti zveřejňování citlivých zákulisních informací.

Samsung leak
Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Watch 4 Classic se objevily v oficiálním videu Samsungu

Tentokrát má máslo na hlavě samotný Samsung. Na oficiálním YouTube kanálu společnosti se objevilo video, které představuje vývojáře stojící za aplikací Good Lock, jež umožňuje větší míru přizpůsobení telefonů korejské společnosti. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve videu nemihla dvě zařízení, která Samsung ještě oficiálně nepředstavil.

Voices of Galaxy: Meet the developers working for open and unique Galaxy experiences | Samsung

V čase 0:57 si lze povšimnout dvou zařízení, která nápadně připomínají skládací telefon Galaxy Z Fold 3 a hodinky Galaxy Watch 4 Classic. Pokud si Samsung nehlídá neodhalená zařízení ve videu, může to znamenat, že se jejich oficiální představení blíží. Podle spekulací by se tak mělo stát na události Samsung Unpacked, která by se měla konat 11. srpna.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).