TOPlist

Omyl, nebo záměr? Galaxy Z Fold 3 a hodinky Galaxy Watch 4 se ukázaly na oficiálním videu

Samsung leak

Díky leakerům máme poměrně jasnou představu o tom, jak bude vypadat skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold 3 a chytré hodinky Galaxy Watch 4 Classic. Korejskému gigantovi se tyto úniky nelíbí, proto se přidal k Applu v křížovém tažení proti zveřejňování citlivých zákulisních informací.

Tentokrát má máslo na hlavě samotný Samsung. Na oficiálním YouTube kanálu společnosti se objevilo video, které představuje vývojáře stojící za aplikací Good Lock, jež umožňuje větší míru přizpůsobení telefonů korejské společnosti. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve videu nemihla dvě zařízení, která Samsung ještě oficiálně nepředstavil.

V čase 0:57 si lze povšimnout dvou zařízení, která nápadně připomínají skládací telefon Galaxy Z Fold 3 a hodinky Galaxy Watch 4 Classic. Pokud si Samsung nehlídá neodhalená zařízení ve videu, může to znamenat, že se jejich oficiální představení blíží. Podle spekulací by se tak mělo stát na události Samsung Unpacked, která by se měla konat 11. srpna.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku