Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Ohebný Samsung Galaxy Z Fold 2 by mohl stát stejně jako jeho předchůdce

Ohebný Samsung Galaxy Z Fold 2 by mohl stát stejně jako jeho předchůdce

Druhá generace chystaného Samsungu Galaxy Z Fold 2 s ohebným displejem bude podle nejnovějších zpráv z jihokorejských médií stát stejně jako jeho předchůdce – cena by se na domácím trhu měla pohybovat okolo hranice 2,39 mil. wonů, což je v přepočtu přibližně 46 tisíc Kč.

Galaxy Z Fold 2
Samsung Galaxy Z Fold 2 na uniklém oficiálním renderu (bohužel ve velmi špatném rozlišení)

Cenovka by měla zůstat stejná i přesto, že disponuje nejnovějším čipsetem v podobě Snapdragonu 865+ doplněného 5G konektivitou. S tím už bylo včera představeno ohebné véčko Galaxy Z Flip 5G. Očekává se, že Galaxy Z Fold 2 bude představen 5. srpna v rámci Unpacked eventu společně s řadou Galaxy Note 20 a dalšími novinkami.

Na českém trhu první Galaxy Fold startoval na ceně atakující hranici 53 tisíc Kč, nicméně pak zlevnil na 45 990 Kč. Doufejme tedy, že u druhé generace bude cena podobná.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments