Ohebný Huawei P50 Pocket na prvních snímcích. Tohle bude pořádná stylovka

huawei p50 pocket 5

Čínský gigant Huawei měl pouhý den před Vánoci v plánu představit svůj nový ohebný telefon. Spekulovalo se o tom, že by mohlo jít o véčko ve stylu Samsungu Galaxy Z Flip 3. Kromě vágní pozvánky jsme ale až doteď netušili, jak bude chystaný telefon vypadat. To se ale nyní změnilo – novinka Huawei P50 Pocket se totiž objevila v časopise Harper’s Bazaar, týden před oficiální premiérou.

Na čínské sociální síti Weibo se objevil příspěvek renomovaného módního časopisu se snímky herečky a zpěvačky Guan Xiaotong. Technologické nadšence ale mnohem více zaujal ohebný telefon Huawei P50 Pocket, který čínská umělkyně drží v rukou a dává nám tak předčasně nahlédnout na jeho podobu.

Na snímcích lze spatřit záda telefonu, konkrétně kruhový prvek se třemi fotoaparáty a LED bleskem a také druhý kruhový prvek s displejem, který funguje obdobně jako v případě Xiaomi Mi 11 Ultra – pro selfie, notifikace a Always-on. O dalších specifikacích toho příliš nevíme, ale spekuluje se o čipsetu Qualcomm Snapdragon 888 bez 5G modemu a v případě trojice fotoaparátů by se mělo jednat o hlavní, širokoúhlý a teleobjektiv.

Huawei P50 Pocket bude cílit na zájemce o stylovku

Fakt, že se Huawei P50 Pocket objevil v módním magazínu, nebude náhoda. Huawei pravděpodobně bude chtít svůj ohebný telefon cílit na skupinu zájemců o stylový telefon, kterým jistě nebude vadit operační systém HarmonyOS 2.0. Více informací o Huawei P50 Pocket se snad dozvíme už příští týden.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku