Domů » Bleskovky » Ohebné Samsungy znovu na scéně. Máme informace o displejích a fotoaparátech

Ohebné Samsungy znovu na scéně. Máme informace o displejích a fotoaparátech

Představení ohebných telefonů od Samsungu se máme dočkat už příští měsíc, což znamená stupňující se množství uniklých informací ohledně podoby a specifikací chystaných „skládaček“. Leaker Ice Universe si jako obvykle před představením přisadil s novými informacemi.

New round of leaks reveal Galaxy
Ohebné telefony od Samsungu jsou za rohem

Ze zveřejněných úniků jsme se dozvěděli nejen rozměry displejů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, ale také informace o fotoaparátech. V případě Galaxy Z Fold 3 se největší změny odehrají v okolí selfie fotoaparátu. Ten má být údajně ukryt pod displejem, nicméně na marketingových snímcích je zvýrazněný, snad aby si zákazníci nemysleli, že ohebný telefon od Samsungu žádný fotoaparát určený pro selfie a videohovory nemá.

Samsung Galaxy Z Flip recenze
Samsung Galaxy Z Flip

Podle Ice Universe budou mít displeje Galaxy Z Fold 3 stejné rozměry jako jeho předchůdce Galaxy Z Fold 2, tedy 7,56″ s rozlišením 1768 × 2208 pixelů v případě vnitřního displeje a 6,23″ s rozlišením 832 x 2268 pixelů u vnějšího displeje, který by navíc měl dostat obnovovací frekvenci 120 Hz. Vnitřní displej údajně dostane také speciální vrstvu pro snímání stylusu S Pen.

Z Flip 3 outer display size
Změny se týkají hlavně fotoaparátů a displejů

V případě Galaxy Z Flip 3 Samsung pravděpodobně navýší velikost vnějšího displeje z 1,1″ na 1,9″ a pro vnitřní displej si přichystal vyšší obnovovací frekvenci 120 Hz. Oba telefony pravděpodobně vsadí na procesor Qualcomm Snapdragon 888. Oficiálního představení bychom se měli dočkat už 3. srpna na akci Samsung Unpacked.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).