Cena:

Samsung oznámil datum příští tiskovky. Na pozvánce je i ohebné zařízení

Samsung Galaxy S21 Ultra black

Příští pondělí bude zahájen veletrh MWC, který se po roční pauze opět odehraje ve fyzické podobě na výstavišti v Barceloně. Z akce se bohužel odhlásilo několik velkých společností v čele se Samsungem, který se barcelonské akce zúčastní alespoň virtuálně. A zřejmě to bude velké.

Jenom hodinky, nebo i něco víc?

Samsung včera rozeslal pozvánky na akci s názvem Samsung Galaxy MWC Virtual Event, která se uskuteční příští pondělí 28. června v 17:15 a bude streamována skrze YouTube. Samsung má v plánu na akci hovořit o rozšiřujícím se ekosystému zařízení Galaxy, přičemž důraz bude kladen na budoucnost chytrých hodinek.

samsung 1

Hodinkám ovšem na oficiální pozvánce patří pouze jedna silueta z pěti; následují záda smartphonu patrně z rodiny Galaxy S21, silueta tabletu se stylusem, silueta zařízení s ohebným displejem a nakonec ikona bezpečnostní platformy Samsung Knox.

Nepředpokládáme, že Samsung příští týden představí své chystané ohebné smartphony Galaxy Z Fold 3 a Flip 3; akce má být opravdu věnována výhradně hodinkám, zejména přechodu na inovovanou platformu Wear OS od Googlu. Nicméně je pravděpodobné, že se Samsung bude věnovat i dalším produktům ze svého portfolia a možná nám nabídne alespoň malou ochutnávku chystaných zařízení. Jejich premiéra se ale patrně uskuteční až v měsíci srpnu na samostatném Unpacked eventu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.