Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola Razr 5G (2020) uniká na prvních fotografiích

Ohebná Motorola Razr 5G (2020) uniká na prvních fotografiích

Evan Blass zveřejnil vůbec první tiskový snímek chystané druhé generace Motoroly Razr s ohebným displejem. Novinka s kódovým označením Odyssey by měla do vínku dostat podporu 5G sítí a mírně upravený design. S oficiálním představením se počítá ještě v průběhu letošního roku. Článek jsme nově aktualizovali o první reálné fotografie, které najdete v závěru.

Motorola Razr 2020
Motorola Razr 5G (2020) na tiskovém snímku, který zřejmě pochází z interní prezentace výrobce

Doufejme, že Motorola u druhé generace zapracuje na konstrukci. Nedoléhající displej v místě ohybu u první verze příliš dobře nepůsobil a celkově se telefon mezi uživateli nijak velké popularitě netěšil, a to ani na domácím americkém trhu.

Je až úsměvné, jak si leakování informací Evan Blass „zařídil“. Uživatelům totiž na Patreonu nabízí přístup k exluzivním leakům, které nezveřejňuje na Twitteru. V rámci základního členství (2 dolary měsíčně) platíte za prohlížení, případně za 20 dolarů měsíčně získáte práva na přebírání obrázků, což působí neskutečně bizarně, vezmeme-li v potaz, že on sám snímky zveřejňuje proti vědomí samotných výrobců.

Mohla za to nejen vyšší cena, ale i celá řada nedodělků a kompromisů. A pak také přítomnost podstatně lépe zvládnutého Samsungu Galaxy Z Flip, který je Razru největším konkurentem.

Aktualizováno 3. srpna: Na internet unikly první tři fotografie chystané Motoroly Razr. Ty pravděpodobně unikly odněkud z Číny a společně s nimi se odkryla část hardwarových parametrů. Druhá generace ohebné Motoroly by měla disponovat 48Mpx hlavním fotoaparátem a 20Mpx selfie kamerkou.

Hnacím motorem by se měl stát čipset Snapdragon 765G, kterému bude dělat společnost 8 GB RAM a 256GB úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 2845 mAh a počítá se i s rychlejším 18W dobíjením. Oficiálního představení bychom se měli dočkat během září.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

2 komentáře

  1. až tohle Motorola představí ofiko, Samsung bude mít dávno Z Flip 2 :) takže se opět nemají šanci chytit.

  2. no fuj, tohle je snad ošklivější než ten původní Razr.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).