Offline aplikace Mapy.cz je nově k dispozici i pro Windows Phone 8

Mobilní aplikace Mapy.cz včetně offline mapových podkladů je konečně dostupná a platformu Windows Phone 8, a rovnou se zbrusu novým designem. Díky offline mapovým podkladům, které po stažení nezaberou více jak 350 MB, se už uživatelé nemusejí obávat, že se ztratí, a to ani v místech, kde zrovna nejsou k dispozici datové přenosy. Mobilní data si aplikace vyžádá až v případě, kdy bude potřeba využít vyhledávání či plánování trasy a zobrazování informací o bodech zájmu, které jsou součástí aplikace.

 

Samotná aplikace navíc prošla kompletní změnou vzhledu a ovládání. Nově uživatelé nebudou muset nic nastavovat a na obrazovce naleznou jen minimum ovládacích prvků. Mobilní aplikace Mapy.cz toho však nabízí mnohem více. Pod symbolem baťůžku, je k nalezení kvalitní turistický rádce obsahující přes 3000 zajímavostí. Pokud uživatelé potřebují vědět například informace o cenách vstupného či otvírací době zajímavých míst, vše zde naleznou.

-

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku