Domů » Bleskovky » Očekávaná herní pecka My Time At Portia míří na Android a iOS. Dočkáme se v létě

Očekávaná herní pecka My Time At Portia míří na Android a iOS. Dočkáme se v létě

Dobrých her na iPhone a Android není nikdy dost. Už tak široká nabídka kvalitních titulů se v blízké době rozšíří o hru My Time At Portia, což je titul odkazující na legendární hry Stardew Valley či Animal Crossing. Stejně jako v nich i v My Time At Portia jde o uklidňující hratelnost, ve které budujete svou vlastní dílnu ve městě Portia, již vám odkázal váš otec.

my time at portia
Hra My Time At Portia míří na iOS a Android

V rámci příběhu postupně plníte jak jednoduché zakázky typu „oprav si střechu nad hlavou“, tak náročnější úkoly jako „postav most přes řeku“. Postupem času si ve městě získáváte čím dál tím lepší renomé, což vám odemkne nové možnosti interakce, tvorby předmětů a staveb.

My Time at Portia - Mobile Announcement Trailer

Hra My Time At Portia zamíří na iOS a Android už začátkem srpna letošního roku. Rozhraní bude přizpůsobeno pro dotykové displeje, přičemž hra se také dočká mírného odlehčení pro plynulejší fungování. Konkrétní datum uvedení je 4. srpen za blíže nespecifikovanou cenu.

My Time at Portia
Cena: 209,99 Kč

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).