Domů » Bleskovky » O2 dnešním dnem navyšuje FUP u mobilních tarifů

O2 dnešním dnem navyšuje FUP u mobilních tarifů

Operátor O2 od dnešního dne navyšuje objem dat v tarifech Free O2 Plus a Free CZ. V případě tarifu Free O2 Plus se objem přenesených dat zvyšuje ze 150 MB na 200 MB, v tarifu Free CZ bude k dispozici 1,5 GB dat namísto dřívějšího 1 GB. Zvýšení se týká také tarifů mobilního internetu pro notebooky či tablety.

 

Stejně tak se navýšení FUP týká zákazníků s mobilními telefony, kteří dosud nemají aktivovaný jeden z tarifů Free a využívají starší datové tarify. Výhodnější podmínky platí i pro zákazníky s firemními a podnikatelskými tarify. Všichni zákazníci si mohou aktuální zůstatek dat a jejich čerpání kdykoliv sami zkontrolovat v internetové samoobsluze Moje O2 nebo prostřednictvím mobilní aplikaci Moje O2.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. TTWD (neregistrovaný)

    Za pár dní to samé u Vodafonu, před asi měsícem rozesílali SMS.

  2. jack2310 (neregistrovaný)

    Pořád to je mizérie…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).