Domů » Bleskovky » O Xiaomi Mi Band 4 je zájem. Výrobce prodal přes milion kusů

O Xiaomi Mi Band 4 je zájem. Výrobce prodal přes milion kusů

Mi Smart Band 4 – tak se jmenuje globální verze chytrého náramku od Xiaomi. Od čínské edice, která se nazývá jednoduše Mi Band 4, se liší absencí zabudovaného virtuálního asistenta a chybějící podporou NFC. To však zákazníky rozhodně neodrazuje. Alespoň to vyplývá ze slov Donovana Sunga, který má v Xiaomi na starosti globální produktový management.

O Xiaomi Mi Band 4 je zájem. Výrobce prodal přes milion kusů
O Xiaomi Mi Band 4 je zájem. Výrobce prodal přes milion kusů

Xiaomi Mi Smart Band 4 má na kontě první milion

Sung se totiž prostřednictvím tweetu pochlubil, že čínská společnost během osmi dnů od zahájení prodeje poslala na trhy po celém světě už milion kusů čtvrté generace chytrého náramku. Nemluvě o tom, že například zákazníci ve Španělsku či Itálii na zahájení prodeje stále čekají a třeba ve Francii je Mi Smart Band k dispozici teprve od 18. června. Náramek zatím nekoupíte ani v Indii, která je pro Xiaomi tradičně jedním z nejvýznamnějších odbytišť.

Mi Smart Band 4 nabízí barevný AMOLED displej, vyměnitelné řemínky či snímač srdeční frekvence s 24hodinovým monitorováním tepové frekvence. Kromě toho je voděodolný a podporuje různé sportovní režimy jako například venkovní či vnitřní běhání, cyklistika nebo chůze. Samozřejmostí jsou notifikace aplikací a sledování kvality spánku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
foto1977
Uživatel
foto1977

Už ho mám v Praze na poště, tak jsem jedním z miliónu… :-)

locki
Uživatel
locki

Nápodobně … :)