Domů » Bleskovky » Nubia Z5 mini se začíná prodávat v České republice, jaká je cena?

Nubia Z5 mini se začíná prodávat v České republice, jaká je cena?

ZTE uvádí na pulty českých prodejen první smartphone Nubia, model Z5 mini. Ten představuje kompaktnější variantu vůbec prvního zástupce značky Nubia, smartphonu Nubia Z5. Útlé tělo novinky v bílé barvě je doplněno červenými designovými prvky a stříbrnými ovládacími tlačítky. IPS displej telefonu dosahuje úhlopříčky 4,7“ a rozlišení HD, za jeho výrobou stojí společnost Sharp.

  

Nubii Z5 mini pohání čtyřjádrový procesor (1,5 GHz), grafický výkon dodá GPU Adreno 320. Operační paměť má hodnotu 2 GB. Uživatelé mohou svá data ukládat do paměti telefonu o velikosti 16 GB, přístroj je rovněž kompatibilní s paměťovými katrami typu microSD. 

Fotoaparát disponuje rozlišením 13 Mpx a světelností F2.2, vlastní uživatelské rozhraní Nubia skýtá řadu pokročilých fotografických možností a nastavení. Nechybí ani přední kamera pro videohovory s rozlišením 5 Mpx. Ozvučení novinky má na starost chip od firmy Yamaha, telefon podporuje standard Dolby Surround. 

Podívejte se, kde můžete Nubii Z5 mini koupit za nejlepší cenu

Nubia Z5 mini je od dnešního dne k dipozici ve většině obchodů a e-shopů se spotřební elektronikou za koncovou cenu kolem 9 000 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. Cože? Mini? Při rozměrech 134,8 x 68,7 x 10,3 milimetrů? To upadli na hlavu ne?!

  • jbem (neregistrovaný)

   Jesli tohle je mini, tak 4″ už musí být piko.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Mini neoznačuje mini smartphone , ale Mini verzi jiného modelu . Z5 Mini je malá verze ,Z5

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).