TOPlist

Nový telefon pořád dokola a vždy nejlevněji. Služba Dopředný výkup je v Česku unikát

1800 900 Dopredny vykup

Nejnovější telefon za nejmíň. A pak znovu. A znovu. Každých 26 měsíců nový smartphone a vždy nejvýhodněji. Přesně tak funguje revoluční služba Dopředný výkup od Mobil Pohotovosti. Představuje jakousi nekonečnou spirálu obměny telefonu – každé dva roky nový smartphone, vždy za absolutně nejnižší měsíční cenu na trhu. Třeba iPhone 14 Pro jen za 101 Kč měsíčně.

Nový telefon každých 26 měsíců

Dopředný výkup, jak se nová služba nazývá, je revoluční, na českém trhu totiž nemá obdoby. Přitom její princip je jednoduchý. Vyberete si nový telefon, třeba iPhone 14 Pro. V Mobil Pohotovosti vám spočítají, jakou bude mít cenu po dvou letech používání. Za 26 měsíců ho za tuto cenu od vás vykoupí, ale už teď vám budoucí hodnotu telefonu odečtou od ceny pořizovací. A navíc vám ještě sníží cenu výkupem vašeho současného telefonu a rozložením zbylé částky na splátky.

Žádný pronájem, telefon je váš

Příklad. Pokud budete chtít přejít z iPhonu 13 Pro na nový iPhone 14 Pro, pak vás upgrade vyjde jen na 101 Kč x 26 měsíců. Cena je tak nízká právě díky tomu, že už teď se od konečné ceny odečte budoucí hodnota nového telefonu. Po celou dobu splácení jste přitom jeho vlastníky a po uplynutí 26 měsíců můžete buďto pokračovat ve splácení nebo přejít na zcela nový model a opět tak využít výhod služby.

Telefony, hodinky, iPady, MacBooky

V rámci Dopředného výkupu si můžete pořídit produkty Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei a Motorola. A kromě telefonů můžete službu využít i na nákup chytrých hodinek, iPadů a MacBooků. Na výkup přitom můžete dát zařízení prakticky jakékoli značky a prodat u Mobil Pohotovosti můžete dokonce i Xbox nebo PlayStation. Jednoduše na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte, a zjistěte si svou cenu.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku