Domů » Články » Nový T-Mobile SDA II již v září

Nový T-Mobile SDA II již v září

SDAT-mobile ve své tiskové zprávě o rychlém internetu Web’n’Walk zmínil také některé informace o novém smartphone telefonu T-Mobile SDA II. Tento smartphone by měl mít vylepšený a optimalizovaný internetový prohlížeč pro rychlé prohlížení stránek. T-mobile si od tohoto telefonu slibuje masové rozšíření právě díky podpoře rychlého internetu.Telefon by se měl na trh dostat v průběhu září. K dispozici budou dvě verze telefonu, jeden s název T-Mobile SDA II a druhý s přídavkem Music, ten bude navíc obsahovat 1,3Mpx fotoaparát.

Smartphone bude postavený na operačním systému Windows Mobile 5, rozlišení displeje je 176×220 (262 000 barev). Telefon bude mít 32MB RAM a 64MB ROM, podporu MiniSD karet.

 

Screenshoty: (vlevo verze Music)

T-Mobile SDA II Music T-Mobile SDA II

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).