TOPlist

Nový Samsung, revoluční služba. Galaxy S23 může být váš jen za 99 Kč měsíčně

Samsung Galaxy S23 ve čtyřech barevných kombinacích

Nejočekávanější telefon první poloviny roku 2023 je tady. Nový Galaxy S23 přichází a spolu s ním i revoluční a vůbec nejvýhodnější způsob, jak si novinku od Samsungu předobjednat. Pokud chcete Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra pořídit skutečně co nejlevněji, musíte k Mobil Pohotovosti. Jedině tam vás totiž vyjde na pouhých 99 Kč měsíčně, a to díky revoluční službě, která je v Česku naprosto unikátní. Při předobjednávce na vás ale čeká i vyšší kapacita za cenu nižší a taky bonus k výkupu, takže ušetřit můžete až 7 500 Kč.

Nejlepší 200Mpx fotoaparát

To nejlepší, co lze momentálně na trhu se smartphony najít. Přesně tak by se daly v krátkosti shrnout novinky Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra, a to především díky skvělým parametrům. Nejlepší S23 Ultra totiž nabídne špičkový fotoaparát s laserovým ostřením v čele s 200Mpx snímačem nové generace, kterým žádný jiný smartphone na trhu nedisponuje.

Samsung Galaxy S23 Ultra camera

Vyšší kapacita za cenu nižší a bonus 3 000 Kč

Novinky si už můžete předobjednat a právě v předprodeji se všechny tři modely vyplatí. Samsung nabízí bonus 3 000 Kč, pokud při koupi řady S23 prodáte svůj starý telefon. Druhou a ještě zajímavější nabídkou ovšem je, že v prvních dnech koupíte vyšší kapacity za cenu těch nižších. To znamená, že například Galaxy S23 Ultra (12/512 GB) pořídíte za cenu 8/256GB varianty a ušetříte tak 4 500 Kč. Stejná nabídka platí i na Galaxy S23+ a Galaxy S23. Pro získání slevy stačí v košíku zadat kód „dvojnasobnapamet“ (bez uvozovek). Obě akce platí do 16. února.

Galaxy S23 nekoupíte jinde výhodněji

To ale není vše. U Mobil Pohotovosti totiž můžete nový Galaxy S23 koupit absolutně nejvýhodněji – jen za 99 Kč měsíčně. Nejnovější vlajkovka Samsungu za stovku měsíčně je jen těžko uvěřitelná, ale Mobil Pohotovost skutečně za takto nízkou splátku nové Samsungy nabízí. Celé kouzlo spočívá v nové službě Dopředný výkup, která na českém trhu nemá konkurenci. Představuje totiž jedinečný způsob, jak si pořídit nejnovější telefon za nejmíň. A pak znovu. A znovu. Vždy nejvýhodněji.

Samsung Galaxy S23 od 99 Kc

Pokud tedy upgradujete z Galaxy S22, vyjde vás nový Galaxy S23 skutečně jen na zmíněných 99 Kč x 26 měsíců. Podobně neuvěřitelně – přibližně na stovku měsíčně – vychází i Galaxy S23+ a S23 Ultra. Ceny jsou počítány při přechodu z loňského modelu, ale prodat samozřejmě můžete jakýkoli model, a vlastně i jaký jakýkoli telefon, tablet, notebook, chytré hodinky jiné značky nebo dokonce herní konzoli. Zkrátka jen na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte, a zjistíte cenu sobě na míru.

Galaxy S23 se zárukou 3 roky

Je tu ale ještě jeden důvod, proč je nová vlajkovka nejvýhodnější právě u Mobil Pohotovosti. Na mp.cz totiž ke všem Samsung telefonům dostanete 3letou záruku zdarma a platí to i v případě nové řady Galaxy S23. Jde přitom o jeden z nejhodnotnějších dárků, protože například u Galaxy S23 Ultra má prodloužená záruka hodnotu přes 5 tisíc korun.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku