Domů » Bleskovky » Nový render: Bude takhle vypadat Samsung Galaxy S III?

Nový render: Bude takhle vypadat Samsung Galaxy S III?

Smartphone Samsung Galaxy S III je v současné době jedním z nejsledovanějších telefonů. Původně se očekávalo, že jej Samsung představí na MWC v Barceloně, i když to korejský gigant několik dní před zahájením kongresu dementoval. Dále se začalo spekulovat, zda se premiéry nedočkáme na včerejší tiskové konferenci, která se konala v Amsterdamu, ale ani odsud žádné informace ohledně „estrojky“ nepřišly.

Server PhoneArena.com však získal nový render, na kterém má být údajně vyobrazený právě Samsung Galaxy S III. Na první pohled vypadá obrázek poměrně věrohodně, ale stejně tak se může jednat o dílo šikovného grafika. O pravdivosti tedy zatím můžeme jen spekulovat a čekat, až přijde nějaký další signál od Samsungu. Ten si totiž veškeré informace o chystané vlajkové lodi velice dobře tají.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

13 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  Nee! Ten minulej měl skvělé okraje, tedy právě kvůli tomu, že téměř neměl okraje. Ten předchozí se mi líbil více, snad není tenhle skutečný, I když bohužel vypadá dost promakaně.

 2. dwbmb (neregistrovaný)

  Opravdový designový unikát a skvost. Oh, wait…

 3. metempsicosi (neregistrovaný)

  Měl jsem ještě donedávna Galaxy S2, ale musím říct že po stránce designu se mi Samsung celkově líbí čím dál méně :-(. Samozřejmě že každému se líbí něco jiného a je to věc vkusu. Ale třeba když se teď podívám tak Nokia Lumia 800 se mi po stránce designu líbí mnohem víc i když jí nevlastním…Stejně tak si myslím že Sony Ericsson má celkově velice pěkné kousky :-)

 4. Ip Man (neregistrovaný)

  Tak mě to zase docela připadá jako ten Murtazinův podvrh Samsungu Galaxy SII Plus jen tady to je černé a pravda s trochu větším displejem.

 5. mino (neregistrovaný)

  JJ to si tak web vymyslí a vytvorí render očakavaného modelu od anonymneho zdroja, ostatní to preberú a peniažky z reklamy. Rovnaké fake ako ta info o Full HD displeji.

 6. GreenArrow (neregistrovaný)

  Špatnej photoshop, dyť je to S2 s upraveným spodkem

 7. tomulinek (neregistrovaný)

  Ano, jako kdyby S2 z oka vypadl. Po delší době s S2 mi její minimalistický design sedí rozhodně více, než kreace HTC, ale pochybuji, že toto je S3. Uživatelé špičkového stroje musejí mít důvod pro upgrade z S2 na S3 (a TouchWiz to rozhodně nebude).

 8. mcm59 (neregistrovaný)

  Nemá logo SAMSUNG, takže asi render neznámého autora.

 9. sharkee (neregistrovaný)

  MCM59: přesně tak. Není tam logo Samsung, takže to jistě ofiko nebude.

 10. Kot3l (neregistrovaný)

  Doufám, že budou mít rozum a nechají „normální“ tlačítka. Tohle bych si nekoupil.

 11. peeter27 (neregistrovaný)

  podle me to vypada docela realne..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *