Domů » Bleskovky » Nový render: Bude takhle vypadat Samsung Galaxy S III?

Nový render: Bude takhle vypadat Samsung Galaxy S III?

Smartphone Samsung Galaxy S III je v současné době jedním z nejsledovanějších telefonů. Původně se očekávalo, že jej Samsung představí na MWC v Barceloně, i když to korejský gigant několik dní před zahájením kongresu dementoval. Dále se začalo spekulovat, zda se premiéry nedočkáme na včerejší tiskové konferenci, která se konala v Amsterdamu, ale ani odsud žádné informace ohledně „estrojky“ nepřišly.

Server PhoneArena.com však získal nový render, na kterém má být údajně vyobrazený právě Samsung Galaxy S III. Na první pohled vypadá obrázek poměrně věrohodně, ale stejně tak se může jednat o dílo šikovného grafika. O pravdivosti tedy zatím můžeme jen spekulovat a čekat, až přijde nějaký další signál od Samsungu. Ten si totiž veškeré informace o chystané vlajkové lodi velice dobře tají.

 


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel (neregistrovaný)
Anonym
Pavel (neregistrovaný)

Nee! Ten minulej měl skvělé okraje, tedy právě kvůli tomu, že téměř neměl okraje. Ten předchozí se mi líbil více, snad není tenhle skutečný, I když bohužel vypadá dost promakaně.

dwbmb
Anonym
dwbmb

Opravdový designový unikát a skvost. Oh, wait…

metempsicosi
Anonym
metempsicosi

Měl jsem ještě donedávna Galaxy S2, ale musím říct že po stránce designu se mi Samsung celkově líbí čím dál méně :-(. Samozřejmě že každému se líbí něco jiného a je to věc vkusu. Ale třeba když se teď podívám tak Nokia Lumia 800 se mi po stránce designu líbí mnohem víc i když jí nevlastním…Stejně tak si myslím že Sony Ericsson má celkově velice pěkné kousky :-)