Domů » Články » Nový Photo Contacts pro PPC

Nový Photo Contacts pro PPC

PocketX software nedávno vydal aplikaci Photo Contacts PRO. Jedná  je komplexního správce vašich kontaktů v PPC. Program umožňuje přiřadit ke kontaktům obrázky a melodie, díky kterým bude váš seznam kontaktů mnohem přehlednější.

Přimo v programu můžete ořezat libovolný obrázek na požadovanou velikost (např. vystříhnout obličej osoby), můžete si zvolit z několika náhledů na kontakty. U obrázku osoby pak můžete nastavit, zdali se má při volání zobrazit jeho portrét přes celou obrazovku nebo jen jako malá ikonka. Výčet funkcní tohoto programu je opravdu velký, demoverzi si můžete stáhnout na stránkách výrobce programu. Plná verze stojí 27 $.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).