Domů » Články » Nový komunikátor Samsung SGH-i320 s QWERTY klávesnicí

Nový komunikátor Samsung SGH-i320 s QWERTY klávesnicí

1V poslední době se objevuje stále více WM komunikátorů s QWERTY klávesnicí, a pozadu nechce zůstat ani Samsung. Ten nyní představil nový komunikátor SGH-i320, jehož zvláštností je krom již zmiňované QWERTY klávesnice rovněž QVGA displej (320×240, 65k barev) orientovaný naležato. Inženýři Samsungu si tak zjevně vzali příklad z Motoroly Q, která bude přímým konkurentem Samsungu.

O i320 zatím není bohužel známo mnoho podrobností, takže zatím se můžete těšit na bluetooth, 1,3 mpx fotoaparát, microSD slot, 120MB ROM paměti a Windows Mobile 5. Potěší rovněž dvojice reproduktorů. Svou hmotností 95 gramů předčí i Moto Q (115 gramů), a jak můžete posoudit z posledního obrázku, je Samsung i nepatrně menší. Zřejmě zklamu příznivce 3G technologií, ale i320 je určen pouze pro GSM sítě, zato podporuje EDGE.

 

Detailní fotky na MobileBurn.com.

Další fotky naleznete na the::unwired.

 

Známá specifikace:
Síť:
GSM 900/1800/1900
Systém: Windows Mobile 5.0
Paměť: 120 MB interní
Rozšiřitelnost: miniSD slot
Displej:  TFT QVGA (320 x 240 px), zobrazí až 65 tisíc barevných odstínů
Hmotnost: 95 g
Data a rozhraní: Bluetooth, EDGE
Digitální fotoaparát: 1,3 mpx
Další: stereo reproduktor

 

2

Zdroj: Smartphone Thoughts

Aleš Lalík

3 komentářů

  1. Nj – a ani jedno z tehdle dvou zarizeni se mi nelibi :( A krome toho WM5 ve verzi for smartphone, nastup na trh, az bude vetsi hlad po 3G – hmmm….. moc sanci tomu nedavam… aspon diky bohu za tech 320×240 (misto 240×240 – koho tohle napadlo, tak toho bych uvazal k mucicimu kulu)

  2. ten Samsung mi asi padl do oka o neco vice, ale radeji bych neco jineho (Hermese !!!) i kdyz ted me u nej nastvali s tim 300Mhz Samsungem :-/

  3. Vetsinou pokud zarizeni nejakou funkci nedisponuje, tak ji ani neuvadime, to bychom jinak museli psat pekny vycet funkcni – kdyby tedy i320 WiFi umela, urcite bychom to nevynechali…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).