Nový design SmartManie je tady!

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Dlouho se o tom diskutovalo ve fórech, dlouho se spekulovalo, jaká že změna SmartManii čeká… a nyní je to tady. SmartMania.cz se převlékla do nového kabátku, který se na vás nyní směje z vašich monitorů. Před nasazením nové grafiky prošel změnami i samotný redakční systém; nespali jsme, nejedli a dokonce ani nepili :-), ale stálo to za to, nová SmartMania.cz je tady.

Jak jste si již určitě všimli, máme také nové logo, a několik dalších změn pro vás ještě chystáme. Za novým layoutem webu stojí Jakub \”dck” Heglas, kterému patří velké díky, protože navrhnout svěží design a celé to ještě navléci na redakční systém, není věcí věru jednoduchou.

Do konce září bychom chtěli odladit všechny nedostatky, které se v novém kabátku objevují. Jedná se zejména o pozůstatky původního designu a formátování v některých sekcích (Recenze, Download sekce…). Moje maličkost i grafik a kodér v jedné osobně, jsme po několika probdělých nocích padli vyčerpáním, a proto se do finálních úprav jednotlivých sekcí pustíme po načerpání potřebných sil.

Pevně věřím, že budete s novou SmartManií spokojeni a budete se sem rádi vracet.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku