Domů » Bleskovky » Nové iPhony se prodávají velmi dobře, Apple navyšuje výrobu

Nové iPhony se prodávají velmi dobře, Apple navyšuje výrobu

Přestože letošní iPhony nepřinášejí žádné revoluční novinky, Apple může být spokojen. Tim Cook nedávno uvedl, že jejich prodeje jsou velmi silné, což nyní dokazuje i report japonského serveru The Nikkei; podle něj dokonce Apple musel nechat navýšit výrobu.

Apple iPhone 11 19

Produkce má být údajně navýšena o 10 procent, přičemž největší nárůst výroby má postihnout základní iPhone 11. Apple si tohoto modelu údajně objednal o 7 – 8 milionů kusů více, naopak lehce zmírnit se má výroba největšího a nejdražšího iPhone 11 Pro. Původní odhady Apple byly vzhledem k méně úspěšným minulém letům poměrně střízlivé, a i nynější nárůst produkce má být pouze dočasný; dodavatelé komponent neočekávají, že bude zvýšený zájem pokračovat i po Vánocích.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uni
Uživatel
uni
Offline

Ajaj, některým se právě hroutí svět, uni měl pravdu (resp. nečte jen tento web) 🤣

Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

Určitě Uni ty vždy a neboj za 1 měsíc uslyšíme zase opak jako vždy 😁

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack
Offline

No jo, někomu iPhone X + mikrofon + jedna čočka v nízké kvalitě navíc stačí. Já tuto generaci budu úspěšně rok ignorovat a čekat, jestli to bude příště lepší. Příště to prostě musí být lepší.