Domů » Bleskovky » Nové iPhony se prodávají velmi dobře, Apple navyšuje výrobu

Nové iPhony se prodávají velmi dobře, Apple navyšuje výrobu

Přestože letošní iPhony nepřinášejí žádné revoluční novinky, Apple může být spokojen. Tim Cook nedávno uvedl, že jejich prodeje jsou velmi silné, což nyní dokazuje i report japonského serveru The Nikkei; podle něj dokonce Apple musel nechat navýšit výrobu.

Apple iPhone 11 19


Produkce má být údajně navýšena o 10 procent, přičemž největší nárůst výroby má postihnout základní iPhone 11. Apple si tohoto modelu údajně objednal o 7 – 8 milionů kusů více, naopak lehce zmírnit se má výroba největšího a nejdražšího iPhone 11 Pro. Původní odhady Apple byly vzhledem k méně úspěšným minulém letům poměrně střízlivé, a i nynější nárůst produkce má být pouze dočasný; dodavatelé komponent neočekávají, že bude zvýšený zájem pokračovat i po Vánocích.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Ajaj, některým se právě hroutí svět, uni měl pravdu (resp. nečte jen tento web) 🤣

  2. JoeBlack

    No jo, někomu iPhone X + mikrofon + jedna čočka v nízké kvalitě navíc stačí. Já tuto generaci budu úspěšně rok ignorovat a čekat, jestli to bude příště lepší. Příště to prostě musí být lepší.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *