TOPlist

Nové hry od AIM Productions

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

aimFirma AIM Productions je všem hráčům na smartphonech určitě velmi dobře známá. Vždyť z jejich dílen pochází takové tituly jako Done in 50 Seconds, Toki Tori a mnoho dalších. Proto věřím, že nejen já budu netrpělivě očekávat jejich novinky.

Hlavním titulem bude akční mlátička Kung-Fu Fighting. Pokud máte v oblibě východní bojová umění, nemůžete tento titul minout. Čeká na vás 6 levelů, každý zakončený bosem, a další vychytávky.

Pánové se můžou těšit na erotickou verzi kulečníku Pool Challenge – The Babe Edition, vydanou ve dvou verzích-eroticky “odlehčenou” pro všechny věkové kategorie a plnou verzi určenou jen dospělým.

Mad Monkey je klasická arkáda s jednodušší grafikou, která ale určitě dokáže pobavit.

Snad se nenajde člověk neznalý stolní hry Lodičky. Komu v dnešní době nestačí zahrát si na čtverečkovém papíře s lidským protihráčem, ten se může těšit na 3D verzi s názvem Battleships určenou pro smartphony.

Poslední titul je jako stvořený horkým letním dnům. Ve hře Frosty Factory máte za úkol jakožto manažer mrazárenské společnosti starat se o správné umístění ledových kostek tak, aby je bylo možno zabalit.

Hráče už jistě začaly natěšeně svrbět palce, proto jakmile to jen bude možné, přineseme vám recenzi představených novinek. Zatím se musíte spokojit s několika málo screenshoty na stránkách výrobce.

Autor článku Aleš Lalík
Aleš Lalík

Kapitoly článku