Domů » Bleskovky » Nové fotky Honoru 20 Pro potvrzují přítomnost otvoru v displeji

Nové fotky Honoru 20 Pro potvrzují přítomnost otvoru v displeji

K oficiálnímu představení modelové řady Honor 20 sice dojde až 21. května v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce. Už nyní se však na internetu objevuje celá řada uniklých informací. Například jsme se dozvěděli, že modely Honor 20 a Honor 20 Pro dorazí na trh ve třech barevných variantách, a to v modré, bílé a černé.

honor 20 pro package 2

Nechybí otvor v displeji

Honor 20 Pro dostane fotoaparát s pětinásobným optickým přiblížením, zatímco Honor 20 bude spoléhat na odlišný kamerový systém složený ze tří snímačů. Nově zveřejněný obrazový materiál také prozrazuje, že oba modely nabídnou po vzoru Samsungu Galaxy S10 (recenze) otvor v displeji pro selfie kamerku.

honor 20 pro package 1

Honor 20 Pro: co víme o fotoaparátech?

U fotoaparátů ještě chvíli zůstaneme, vybavenější Honor 20 Pro by měl mít na zádech až čtyři snímače – širokoúhlý, hlavní s rozlišením 40 Mpx, nebude chybět ani Time of Flight 3D čočka a nakonec již zmíněný snímač s pětinásobným optickým přiblížením.

O chod obou telefonů se bude starat výkonný 7nm čipset 980 ve spolupráci s 8 GB RAM.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).