Domů » Články » Nová verze programu PocketDivX Encoder

Nová verze programu PocketDivX Encoder

PocketDivX EncoderPocketDivX Encoder je program pro snadnou úpravu videa pro rozměry displeje vašeho PocketPC či Smartphonu. Na oficiálních stránkách programu se objevila nová verze 0.3.60, která přináší několik vylepšení – především komfortnější práci s titulky a s jejich znakovou sadou. Problémy s kódováním češtiny by tak měly být nadobro pryč.

Nově si také můžete nastavit vlastní velikost titulků a přibyla podpora MP4 souborů. Autor na svých stránkách také informuje o dalším programu s názvem Lathe, který vychází z Pocket Encoderu, nabídne však podporu dalších zařízení (SonyPSP, iPod Video, Palm Treo…). Ten však nebude distribuován jako freeware. Více informací o Lathe naleznete zde.

Freeware verzi PocketDivX Encoderu 0.3.60 stahujte zde (7MB). Další informace hledejte na oficiálních stránkách programu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Ano, prehravat by to melo jit bez problemu, ale misto WMP10 doporucuji pouzit TCMP Player (betaPlayer) – [odkaz] .
    Je freeware a poradi si snad se vsemi formaty (audio, video, grafika).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).