Nová verze programu PocketDivX Encoder

PocketDivX EncoderPocketDivX Encoder je program pro snadnou úpravu videa pro rozměry displeje vašeho PocketPC či Smartphonu. Na oficiálních stránkách programu se objevila nová verze 0.3.60, která přináší několik vylepšení – především komfortnější práci s titulky a s jejich znakovou sadou. Problémy s kódováním češtiny by tak měly být nadobro pryč.

Nově si také můžete nastavit vlastní velikost titulků a přibyla podpora MP4 souborů. Autor na svých stránkách také informuje o dalším programu s názvem Lathe, který vychází z Pocket Encoderu, nabídne však podporu dalších zařízení (SonyPSP, iPod Video, Palm Treo…). Ten však nebude distribuován jako freeware. Více informací o Lathe naleznete zde.

Freeware verzi PocketDivX Encoderu 0.3.60 stahujte zde (7MB). Další informace hledejte na oficiálních stránkách programu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Ano, prehravat by to melo jit bez problemu, ale misto WMP10 doporucuji pouzit TCMP Player (betaPlayer) – http://tcpmp.corecodec.org/download .
    Je freeware a poradi si snad se vsemi formaty (audio, video, grafika).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel