Nová verze pluginu PhotoPlug pro smartphony

PhotoPlug 1.0 pro SmartphoneKaždý z nás si jistě rád upravuje homescreen ve svém smartphonu. Zajímavým, i když bohužel placeným pluginem, je program PhotoPlug Homescreen. Umí totiž na vaši pracovní ploše přehrávat obrázky, které máte uloženy v dokumentech nebo na paměťové kartě.

Samozřejmě si můžete nastavit po jaké době se mají obrázky měnit, pro šetření baterie je zde utilita Battery Saver, která jednoduše vypne přehrávání obrázků pokud zařízení zrovna nepoužíváte. V nové verzi PhotoPlugu přibyla podpora operačního systému Windows Mobile 5.0 a konečně také podpora QVGA smartphonů. Další výhodou může být malá náročnost na paměť zařízení a tím pádem bezproblémový chod na pomalejších smartphonech.

Demoverzi pro OS Windows Mobile 2003 a 5.0 stahujte v naší Download sekci. Plnou verzi, která stojí 12$ zakoupíte na Smartphone.net.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel