Domů » Články » Nová verze GBA emulátoru pro PocketPC

Nová verze GBA emulátoru pro PocketPC

PocketGBAEmulátorů různých herních platforem pro SP a PPC zařízení je již celkem dost a dnes vám představíme emulátor konzole GameBoy Advance, na který existuje spousta kvalitních her a vy si tak můžete zpříjemnit dlouhé chvíle na cestách bez nutnosti investovat peníze do této herní konzole.

PocketGBA je nový emulátor pro PocketPC zařízení, díky kterému si můžete vychutnávat hry, které znají jen majitelé konzole GBA. Program je v aktuálním relase 051030 a neustále se vyvíjí nové verze. Spustíte jej téměř na všech PocketPC s OS WM2002/2003/5.0 vyjma Axima X50, na kterém se objevuje chyba při načítání romky pro GBA. Program je samozřejmě freeware.

Další informace a download aktuální verze programu naleznete na jeho oficiálních stránkách.

Zdroj: PocketGamer

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. škoda, ještě nezvládám tak dobře tu kaligrafii … ani nevím jestli je to čínsky nebo japonsky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).