Domů » Články » Nová rom pro Motorolu MPx220

Nová rom pro Motorolu MPx220

MPx220Motorola včera vydala novou verzi ROM pro Motorolu MPx220 (1.43). Nová verze opravuje spousty chyb a drobných bugů. Podle reakcí na internetu je telefon s novou romkou o něco rychlejší a hlavně stabilnější. V telefonu vám také přibydou nové zvuky, telefoní seznam a kalendář se také dočkal drobných vylepšení. Novou rom si můžete stáhnout na webu Motoroly.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. IPokorny (neregistrovaný)

    Opravdu je mozno ROM pouzit i pro telefony koupene u nas? Je tam upozorneni, ze jen pro „North America only“…

  2. Anonymous (neregistrovaný)

    Bohužel nemáme mpx220 k dispozici, avšak jakmile se objeví nějaké informace a zkušenosti, budeme vás informovat.

  3. Aleš Lalík (neregistrovaný)

    Na webu Motoroly je opravdu napsáno, že ROM je určena pouze pro Severní Ameriku, jestli bude použitelná i u nás je otázkou vyzkoušení (známe výrobce a jejich všemožná, často zbytečná omezení).

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *