Sledujte nás na YouTube

Nová beta DropBoxu pro Android: Získejte 5 GB prostoru

Autoři populární služby DropBox vydali novou beta verzi aplikace pro zařízení s Androidem (2.09), jejíž instalací můžete získat až 5 GB prostoru pro vaše data zdarma. Jakmile dosáhnete hranice 500 MB, DropBox vám limit automaticky zvýší o dalších 500 MB, až dokud se nedostanete na hranici 5 GB. Nová verze aplikace by měla být rychlejší a opravuje několik dříve nahlášených chyb. Dále zde přibyla funkce pro automatické nahrávání pořízených snímků a videa přes Wi-Fi nebo datové přenosy (na pozadí). Rovněž byl odstraněn limit pro maximální velikost jednoho nahrávaného souboru (dříve 180 MB, nyní jste limitování pouze velikostí prostoru na vašem úložišti).

-

DropBox 2.09 beta v Marketu nenajdete, je potřeba si stáhnout APK soubor a nainstalovat jej do telefonu samostatně (přímý odkaz).

Zdroje: PocketNow, DropBox

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. mr_absinthe (neregistrovaný)

  Jen pro uplnost uvadim, ze beta se tyka i verze pro desktop, kde je k dispozici ve verzi 1.3.13 a nabizi taktez auto synchronizaci fotek. Taktez plati odmena 5GB za testovani – verze ke stazeni zde:

  [odkaz] Pri zrizeni DropBoxu pre tento link: [odkaz] ziskavame oba dalsich 250 MB bonus zdarma, takze celkem 7.25 GB zdarma!

  • martan1981 (neregistrovaný)

   Tej desktopovej verzii nerozumiem. Ja mam verziu 1.2.51 a beta verzia na androide mi synchronizuje fotky bez problemov. Co presne prinasa ta nova desktopova verzia?

 2. Lukas1107 (neregistrovaný)

  SugarSync (podobne funkce jako DropBox). V zakladu ma 5GB a jde bezplatne rozsirit vice (neomezene) nez Dropbox.

  Pokud se registrujete pres muj odkaz dostanete navic 500MB stejne jako ja. Dekuju

  [odkaz]

 3. marcoama (neregistrovaný)

  po 1 dni odinstalovano kvuli opakovanemu restartu SGII diky teto “vychytavce”

  kill Dropbox :-(

  • martan1981 (neregistrovaný)

   Na SGN funguje krasne. Vyskusane tiez na Xperia mini pro. Jedine co mi vadi, ze nema moznost synchronizovat ked som iba na wifi a nabijam. Ked totiz pridem domov z vyletu a mobil ma 60%, napojim sa na domacu wifi a po synchronizacii fotiek mi po 2 hodinach ostane 5%. Preto radsej nech sa to synchronizuje v noci ked nabijam…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *