TOPlist

Nothing Phone (2) poodkrývá svoji výbavu. Vyrovná se těm nejlepším?

nothing phone 1 recenze
  • Druhý telefon od Nothing má nabídnout špičkové parametry
  • Údajně se dočkáme vlajkového čipsetu a 120Hz AMOLEDu
  • Výrobce chystá i druhou generaci svých sluchátek Ear

Start-up Nothing v minulém týdnu potvrdil, že letos představí druhou generaci svého smartphonu. Oproti loňskému Nothing Phone (1) by měla být chystaná novinka více prémiová a počítá se s její dostupností i na americkém trhu. Na internet se nyní dostaly první informace o výbavě a přibližný termín uvedení.nothing phone 1 recenzeNepřehlédněte

Recenze Nothing Phone (1): očekávání splněna jen napůl

Nothing Phone (2) by měl oproti současnému modelu disponovat vlajkovým čipsetem z řady Snapdragon 8 od Qualcommu. Ten by měl být spárovaný minimálně s 12 GB RAM, kterou navíc ještě půjde virtuálně zvětšit tím, že si systém „ukousne“ část z interního úložiště. U něj má být minimální kapacita 256 GB.

Telefon údajně dostane AMOLED zobrazovač s adaptivní obnovovací frekvencí s maximem na 120 Hz. Těšit se rovněž můžeme na větší akumulátor s kapacitou 5 000 mAh. Šéf společnosti Carl Pei též přislíbil prémiový zážitek ze softwaru, a tak doufejme, že to znamená mimo jiné i prodloužení softwarové podpory.

A kdy má být Nothing Phone (2) představen? Údajně ve třetím kvartále letošního roku, tedy někdy mezi červencem a zářím.

Nothing Ear (2) se blíží

Ještě před uvedením Nothing Phone (2) se můžeme těšit na další novinky této britské značky. Internetem například kolují fotografie sluchátek Ear (2), která si podle všeho zachovají současný design, ale přinesou několik vylepšení.

Chystané špunty mají disponovat novým umístěním mikrofonu pro ANC, s nímž se má pojit podpora personalizovaného potlačení hluku. Mezi další inovace má patřit duální konektivita pro možnost spárování se dvěma zařízeními najednou a také pokročilý ekvalizér.

Nothing Ear 3

Kdy budou Nothing Ear (2) představena, v tuto chvíli nevíme.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku