Sledujte nás na YouTube

Nokia Play To: Sdílejte multimedia z Lumií skrze DLNA

Nokia prostřednictvím programu Beta Labs uvolnila testovací verzi aplikace Play To, která je určena pro všechny Lumie s operačním systémem Windows Phone a prostřednictvím které je možné streamovat fotografie, hudbu a video skrze DLNA na kompatibilní zařízení, nepříklad televizi. Pokud jste již v Beta Labs registrovaní, můžete si aplikaci stáhnout z níže uvedeného odkazu na Marketplace. V případě, že ještě účet v Beta Labs nemáte, pokračujte na tuto stránku, kde si jej během několika minut můžete vytvořit.

 

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. janac_marek (neregistrovaný)

    Skúsil som to. Funguje to skvele. Konečne.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *