Domů » Bleskovky » Nokia na CESu zřejmě představí další Windows Phone telefon

Nokia na CESu zřejmě představí další Windows Phone telefon

V lednu příštího roku uvede Nokia na americký trh model Lumia 710, nabízet jej bude T-Mobile za 49 USD při dvouletém úpisu. Vypadá to ale, že Nokia má schované ještě další eso v rukávě, které představí 9. ledna na veletrhu CES v Las Vegas. Spekuluje se, že se dočkáme představení nové vlajkové lodi určené pro americký trh, kterou by se měla stát Nokia Lumia 900. Podle zákulisních informací bude telefon podporovat LTE sítě a objevit by se mohl v nabídce operátorů AT&T, Verizon a Ma Bell. Uvidíme, zda se tyto informace potvrdí. Nokia Lumia 900 by měla nabídnout téměř stejný hardware jako Lumia 800; hlavním lákadlem by měl být 4,3″ WVGA displej a nově zmíněná podpora LTE.

-

Zdroj: PocketNow

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

17 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  WP se mi velice líbí, avšak nějak mi přijdou k ničemu před aktualizací Apollo. Vždyť se ty telefony vůbec ničím neliší, mají stejný jak hardware, tak software. To můžou rovnou představit najednou 4 telefony, displeje budou mít 3,7 ; 4 ; 4,3 a 4,7 palců. Stejně je velikost displeje jedinej rozdíl všech WP telefonů, co existujou

  • Áno, to je pravda. MS by mohol možno na podpore ovládačov pre rôzne HW zapracovať rýchlejšie.

   Podľa mňa hlavne by sa malo pohnúť s chasis, nech si vie každý vybrať zariadenie, aké mu vyhovuje.

   Každopádne na trhu s WP telefónmi a u Nokii obzvlášť chýba niečo menšie. Kľudne aj s 3,3″ displejom.

   Napríklad taká 710 je zbytočne veľká a mnoho ľudí si ju preto nelúpi aj keď napríklad v ružovo bielej kombinácii vyzerá pre niektoré slečinky ako stvorená, veľkosť zariadenia ich odradí.

  • Pavel (neregistrovaný)

   janac_marek: To mi také vadí, proč všichni výrobci nedělají telefony jako Motorola model Defy? Tak skvělé rozměry (tloušťka mě nějak moc nezajímá) a displej 3,7″. Nokia má stejně velký displej, ale telefon je o něco širší a o víc jak centimetr vyšší.

  • Minimálně jsou rozdíly ve zpracování.. Já osobně beru standartizované HW i systém jako velké plus.. Díky tomu v naprosté většině vše funguje a funguje to rychle a spolehlivě.. Což, jak je vidět např. u androidu nebo u starších windows mobile, je jediná možná cesta – tam to totiž tak není.

  • janac_marek: přesně tak, chybí mi něco s +- 3″ a velikostí typu Diamonda 2. 4″ jsou možná běžné ale pro někoho je to stále velká plachta. Třeba přítelkyni se WP7 líbí, ale všechny současné modely jsou pro ni moc velké :).

  • DubyDu: taky tak, pro přítelku všechno moc velké.. jinak se jí to taky moc líbí..

 2. WP uz nechcem nikdy!!

 3. Geo (neregistrovaný)

  Tak taková Nokia 700 , mi přijde jako ideální základ pro malý model s WP ! Stačilo by to hardwarově poladit s WP7.5 , přidat pořádného af Carla , řádnou paměť , ponechat microSD a bomba je na světě :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).