Nokia Lumia 900 ve speciální Batman edici u Vodafone

Zákazníci operátora Vodafone si od 1. července budou moci pořídit nový model Nokia Lumia 900 v exkluzivní edici v batmanovském stylu. Speciální edice s názvem Temný rytíř povstal bude k dostání pouze v omezeném množství a Vodafone ji nabídne jako jediný z operátorů. Celkem bylo vyrobeno pouze 1 000 kusů „Batman“ edice Lumie 900, která bude dostupná v 18 vybraných zemích, a pro Českou republiku se podařilo „urvat“ rovných 100 kusů.

blank blank blank 
Nokia Lumia 900 v bílé verzi a speciální Batman edici

blank blank blank 
Igor Šmerda z Nokie, René Keyzlar z Microsoftu a nový ředitel „nejen“ české Nokie – Marcus Störkel 

Telefon Nokia Lumia 900 v této speciální edici bude v prodeji v upraveném balení s motivem filmu. Pro zákazníky bude také ke stažení aplikace The Dark Knight Rises Nokia App. Ta obsahuje vybrané tapety a vyzváněcí tóny s hudbou z filmu. Uživatelé v aplikaci naleznou také informace o hercích včetně fotografií nebo speciální hru Gotham City Game, vyvinutou ve spolupráci s Foursquare. 

blank blank blank

Vodafone si k zahájení prodeje připravil také soutěž na svém facebookovém profilu, kde bude pro tuto příležitost vytvořena speciální záložka se všemi potřebnými informacemi. Nokia Lumia 900 bude u Vodafonu k dostání za 13 977 Kč. Kromě této edice bude k dostání i klasická Nokia Lumia 900 v černé barvě. K dostání bude ve všech datových prodejnách Vodafone a eshopu. Pro každého zákazníka, který si v červenci Nokia Lumia 900 koupí, má Vodafone navíc 2 lístky do kina zdarma.

blank blank blank

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku