Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 900 ve speciální Batman edici u Vodafone

Nokia Lumia 900 ve speciální Batman edici u Vodafone

Zákazníci operátora Vodafone si od 1. července budou moci pořídit nový model Nokia Lumia 900 v exkluzivní edici v batmanovském stylu. Speciální edice s názvem Temný rytíř povstal bude k dostání pouze v omezeném množství a Vodafone ji nabídne jako jediný z operátorů. Celkem bylo vyrobeno pouze 1 000 kusů „Batman“ edice Lumie 900, která bude dostupná v 18 vybraných zemích, a pro Českou republiku se podařilo „urvat“ rovných 100 kusů.

   
Nokia Lumia 900 v bílé verzi a speciální Batman edici

   
Igor Šmerda z Nokie, René Keyzlar z Microsoftu a nový ředitel „nejen“ české Nokie – Marcus Störkel 

Telefon Nokia Lumia 900 v této speciální edici bude v prodeji v upraveném balení s motivem filmu. Pro zákazníky bude také ke stažení aplikace The Dark Knight Rises Nokia App. Ta obsahuje vybrané tapety a vyzváněcí tóny s hudbou z filmu. Uživatelé v aplikaci naleznou také informace o hercích včetně fotografií nebo speciální hru Gotham City Game, vyvinutou ve spolupráci s Foursquare. 

  

Vodafone si k zahájení prodeje připravil také soutěž na svém facebookovém profilu, kde bude pro tuto příležitost vytvořena speciální záložka se všemi potřebnými informacemi. Nokia Lumia 900 bude u Vodafonu k dostání za 13 977 Kč. Kromě této edice bude k dostání i klasická Nokia Lumia 900 v černé barvě. K dostání bude ve všech datových prodejnách Vodafone a eshopu. Pro každého zákazníka, který si v červenci Nokia Lumia 900 koupí, má Vodafone navíc 2 lístky do kina zdarma.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. To je Batman po drastickej diete? :)

 2. MoB (neregistrovaný)

  Mno, ale ani Batman pro tenhle mobil nezajistí Windows 8 – takže je to trošku bezzubá kampaň ;) Fakt je, že buď je Batman hodně hubený, nebo kostým – z místního sexshopu? – moc široký…

 3. Omar (neregistrovaný)

  Super telefon, a než se u nás bude prodávat mobil s WP8 a než na něj bude nějaká aplikace, která nebude na WP7.8 a bude tak extra, tak budu mít po Lumii 900 už dva další : )))))

 4. Dejte tomu Batmanovi najist! Ale musim uznat, ze me Nokia fakt pobavila :)

 5. Tak moment, za a) mi berou netopířího muže do huby (no dobře no) za b) z přiložených obrázků vyplývá, že úprava systému je všeho všudy tapeta??? Oh můj bože…. No snad aspoň systémové zvuky budu upraveny, ačkoli nějak unikátní zvuková sada ve spojení s Batmanem mě úplně nenapadá (na rozdíl např. od StarWars nebo StarTrek).

 6. satai (neregistrovaný)

  Ona je to do Nokie takova… netopyri pisen.

 7. V době, kdy lidi přemýšlí, zda vůbec koupit mobil se zabitým systémem, mi vydání limitované edice přijde jako dobrý vtip.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).