Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 900 se začala prodávat v UK, v ČR si ještě počkáme

Nokia Lumia 900 se začala prodávat v UK, v ČR si ještě počkáme

Nokia dnes ve Velké Británii začala prodávat svou vlajkovou loď, model Lumia 900. Původně se očekávalo, že kvůli velkému zájmu v USA se dodávky v UK opozdí a uživatelé se dočkají až na konci května, nakonec se tak ale nestalo. Zajímavé je, že Lumia 900 se na území Spojeného království prodává rovnou s Tango aktualizací a aktuálně by měla být dostupná v modré a bílé barvě. V České republice si bohužel budeme muset počkat až do léta; jeden z našich zdrojů nás informoval, že reálný je termín na konci června, ale kdo ví, třeba Nokia nakonec překvapí.

-

Nokia Lumia 900 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroje: ZDnet, @Deawo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Amazon i Expansys zatim stale pre-order. Dodani 17.5.

  2. Dnes jsem viděl obrázek s bílou lumií na bílým podkladě, na první pohled to vypadalo, že je bez polykarbonátovýho těla, jen displej se sklem a vypadalo to vážně úžasně. Pak jsem si bohužel všiml zbytku a moje reakce byla takováhle:D : [odkaz]

  3. aaron (neregistrovaný)

    Neni uz zase vyprodana?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).