Nokia Lumia 505 s Windows Phone 7.8 a 8Mpx fotoaparátem pro Mexiko (aktualizováno)

Podobně jako se americký T-Mobile dočkal své Lumie 810, tak se exkluzivního zařízení od Nokie dočká mexický Telcel. Obrázek zařízení s názvem Lumia 505 se nejprve objevil na Facebooku a později se sourozenec „510ky“ dočkal potvrzení skrze screenshot Wi-Fi certifikátu pořízeného serverem WinP.cn.

 

Telefon se pochlubí 8MPx fotoaparátem a s velkou pravděpodobností poběží na Windows Phone 7.8. Tomu napovídá použití starší verze loga Windows a fakt, že se nejspíše jedná o sourozence Lumie 510. Mezi dalšími parametry se tak dá očekávat 4“ WVGA displej, 800MHz nebo 1GHz single-core procesor a 512 MB operační paměti.

Aktualizováno 11. prosince: Nokia Lumia 505 se objevila ve vánočním katalogu operátora Telcel, což potvrzuje existenci tohoto modelu; Nokia totiž doposud Lumii 505 oficiálně nepředstavila. V Mexiku bude telefon dostupný ve třech barevných varintách – černé, červené a magentě. Cena zatím stanovena nebyla, ale vzhledem k exkluzivní nabídce operátora bude s úvazkem velmi nízka.

 

Zdroj

Jiří Hanč

7 komentářů

 1. cechi (neregistrovaný)

  hnus a ještě je zkriplená malou pamětí.

  opravdu již nokii nepřeju nic dobrého (a to jsem je používal), protože tyhle telefony jsou výsměch. zlatý samsung.

  • Bender1 (neregistrovaný)

   Myslím si, že na trhu v Mexiku má šanci prorazit, ale jestli příjdou s tím do Evropy, tak to nebude určitě mít skoro žádné prodeje jako Nokia 510, která se začne prodávat…

  • htcjirka (neregistrovaný)

   Cechi: Nemuzes hazet vsechny modely do jednoho pytle.Stejne tak Samsung ma modely na vysmech apod.Nemuze byt vsechno High-end

  • CreAtive_34 (neregistrovaný)

   Hlavně že galaxy mini nebo ace jsou vysloveně kvalitní high-end, že?

 2. fero (neregistrovaný)

  Být tam 512ram tak by to nebyl špatný telefon

 3. fredysz (neregistrovaný)

  Podivejte se jak hodnoti uzivatele Lumii 610 (taky 256MB pameti)na Heurece. Vůbec to nemusi byt propadak…

 4. jarda (neregistrovaný)

  Nějak se to s těma Windows Phone 7.. 8 rozbíhá pomalu. Už dávno tady tyto modely měly být. Je to velké zpoždění. Až všechno ve WP8 doladí, bude to dobrej systém. :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *