Sledujte nás na YouTube

Nokia Ace (Lumia 900) přijde v březnu a nabídne LTE

Paul Thurrott, jenž je uznávaným novinářem specializujícím se na produkty Microsoftu, včera potvrdil, že se v průběhu příštího roku dočkáme prvních Windows Phone telefonů s podporou LTE. HTC by do těchto vod mělo vyslat zástupce s kódovým označením Radiant, Samsung bude lákat na model s názvem Mandel. Dalším LTE telefonem prý bude Nokia Ace (pravděpodobně Lumia 900), která bude představena 9. ledna na veletrhu spotřební elektroniky CES 2012. Ten se bude konat na začátku ledna v Las Vegas. S uvedením na trh se počítá 18. března a podle Paulových informací se počítá pouze s americkým trhem. Není ale vyloučeno, že se později setkáme i s verzí určenou pro Evropu. Kromě Lumie 900 nabídne americký operátor Verizon také model Lumia 710, který se už ve světě prodává, u něj se ale s přidáním podpory pro LTE nepočítá.

-
Lumia 900 by měla vypadat podobně jako Lumia 800; lákat však bude na větší displej (4,3″) a LTE sítě

Zdroj: TheVerge

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

  1. Mě by spíše potěšila přítomnost funkce TV-out.

  2. drancza (neregistrovaný)

    bral jsem jako hotovou vec, ze si nekdy v breznu koupim 900, protoze k dokonalosti Lumie 800 uz mi scházela uz jen ta velikost… ale ted vaham, jestli cekat jestli se rozhoupou pro Evropu anebo ozelit velikost displeje a brat 800..

  3. Pokud bude mit velikost kolem 4.3″, predni kameru, LTE a HDMI, tak neni co resit – kralovna telefonu :)

  4. moya (neregistrovaný)

    Je u některého z připravovaných zařízení reálná podpora NFC?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *