Domů » Bleskovky » Nokia 8 Sirocco potichu mizí z trhu. Prodej na globálním webu byl pozastaven

Nokia 8 Sirocco potichu mizí z trhu. Prodej na globálním webu byl pozastaven

Když byl model Nokia 8 Sirocco (recenze) uveden na trh, jeho cena byla 19 990 Kč, ale od té doby se cena výrazně snižovala; aktuálně se v ČR v oficiální distribuci prodává za 14 990 Kč, z té neoficiální ji seženete ještě o pár stovek levněji.

Pokud nyní na globálním webu Nokia.com kliknete na tlačítko Koupit nyní, budete přesměrování na výchozí produktovou stránku s informací, že produkt aktuálně není k dispozici.

Nokia zřejmě v tichosti pozastavila prodeje modelu 8 Sirocco
Nokia na globálním webu v tichosti pozastavila prodeje modelu 8 Sirocco

Vše nasvědčuje tomu, že společnost HMD ukončila výrobu modelu Nokia 8 Sirocco, což je ale přirozený koloběh. Starší modely odcházejí a je nahrazují zcela nové. V tomto případě to vypadá, že Sirocco bude v budoucnu nahrazena chystaným modelem Nokia 8.1 s čipsetem Snapdragon 710, který se před několika dny ojevil v benchmarku Geekbench.

U českých prodejců je zatím Nokia 8 Sirocco dostupná, ale zřejmě jde jen o doprodej posledních kusů; další už se pravděpodobně naskladňovat nebudou.

Radek Chlup

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit

Ja už hlavně netrpělivě čekám na recenzi Huawei Mate 20 pro ?? kdy bude?

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Příští týden. Čekáme na aktualizaci firmware, který ještě zlepší fotoaparát. Telefon sice fotí skvěle, ale chceme mít u fotek stejné snímky, jaké budou u prodejních kusů :-)

SLOVovca
Anonym
SLOVovca

Hlavně aby vyšel i pro P20 , foťák na automatiku je šílený.

xzeit
Uživatel
xzeit

Neeeee?? to nedám ? mělo to být do konce týdne. Už jste to mohli dát na web a nechat otevřené….ukončit kapitolu fotoaparátu stylem to be continued a doplnit informace. S tím že pak uploadujete i ty fotky s novým FW. Ach jo?

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

xzeit: videorecenzi už venku máme, ale ta textová přece jenom bude z hlediska hodnocení komplexnější, a to především co se týče výsledků fotoaparátu. Zbrzdilo to čekání na ten finální firmware :-)

xzeit
Uživatel
xzeit

Kdy má být vůbec aktualizace uvolněna?

siky7
Anonym
siky7

Nenechte se otrávit, rádi si počkáme na kompletně dodělanou recenzi…

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Xzeit-budme trpělivý!!!Však to přijde a uděláme si radost špičkovou mašinou a to bez debat!