Nokia 7 se má počátkem příštího roku dočkat globální premiéry

Společnost HMD Global si nechává své smartphony značky Nokia vyrábět v Číně, tento trh je také obvykle prvním, na nějž se povětšinou nové Nokie dostávají. Jedním z nich je i v říjnu představená Nokia 7, která se zatím za hranice Velké čínské zdi nedostala, v příštím roce se to však má změnit.

Podle zdrojů serveru Android Headlines je uvedení Nokie 7 na globální trh naplánováno společně s premiérou chystané vlajkové lodě Nokia 9. Ta se má odehrát někdy počátkem roku, možná už 19. ledna, kdy má HMD naplánovanou tiskovou konferenci. Společně s těmito telefony údajně HMD chystá druhou generaci smartphonů Nokia 6 a 8, spekuluje se také o levném smartphonu Nokia 1 s Androidem Go, a o reinkarnaci manažerské Nokie E71. I kdyby se vyplnila pouze polovina těchto spekulací, máme se od HMD v příštím roce opravdu nač těšit.Nepřehlédněte

Nokia 7 odhalena: lesklá elegance s puncem značky Zeiss

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku