Domů » Bleskovky » Nokia 7 Plus pózuje na nových renderech v černé i bílé barvě

Nokia 7 Plus pózuje na nových renderech v černé i bílé barvě

Společnost HMD Global představí na veletrhu MWC několik nových smartphonů, prakticky s jistotou můžeme počítat s Nokií 7 Plus, kterou jsme v posledních několika dnech měli možnost spatřit jak na tiskových snímcích, tak na fotografii. Nyní přidáváme několik dalších renderů zobrazujících černou a bílou barevnou variantu bok po boku.

Nokia 7 Plus bude první telefon od HMD s displejem o poměru stran 18:9. Bude se jednat o smartphone vyšší střední třídy, o jeho pohon se postará čipset Qualcomm Snapdragon 660. Telefon dostane hlavní duální fotoaparát s konfigurací čipů 13 + 12 Mpx a čoček pyšnících se logem ZEISS.

Nokii 7 Plus by měly při premiéře doprovodit smartphony Nokia 9 a Nokia 1.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).