Domů » Bleskovky » Nokia 7 plus a Nokia 6.1 míří do prodeje. Známe české ceny

Nokia 7 plus a Nokia 6.1 míří do prodeje. Známe české ceny

Právě dnes přicházejí v České republice do prodeje první z novinek představených společností HMD Global, výrobce telefonů Nokia, v rámci letošního ročníku barcelonského veletrhu MWC. Jsou jimi modely Nokia 7 plus (první dojmy) a Nokia 6.1, inovovaná verze původního modelu z loňského roku.

Obě novinky byly rovněž zařazeny do programu Android One. Majitelé se tedy budou moci těšit na pravidelné bezpečnostní aktualizace a nové aktualizace. Díky čistému operačnímu systému Android Oreo zůstávají i novinky bez nadbytečných změn v uživatelském rozhraní nebo skrytých procesů na pozadí, které by zařízení zpomalovaly a zvyšovaly spotřebu energie. Telefony také přichází s minimem předinstalovaných aplikací.

Doporučená koncová cena pro český trh byla v případě Nokie 6.1 stanovena na 6 999 Kč, u Nokie 7 Plus pak 9 999 Kč včetně DPH (stejná cena platí i pro variantu se dvěma sloty na SIM kartu).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments