Domů » Bleskovky » Nokia 7 plus a Nokia 6.1 míří do prodeje. Známe české ceny

Nokia 7 plus a Nokia 6.1 míří do prodeje. Známe české ceny

Právě dnes přicházejí v České republice do prodeje první z novinek představených společností HMD Global, výrobce telefonů Nokia, v rámci letošního ročníku barcelonského veletrhu MWC. Jsou jimi modely Nokia 7 plus (první dojmy) a Nokia 6.1, inovovaná verze původního modelu z loňského roku.

Obě novinky byly rovněž zařazeny do programu Android One. Majitelé se tedy budou moci těšit na pravidelné bezpečnostní aktualizace a nové aktualizace. Díky čistému operačnímu systému Android Oreo zůstávají i novinky bez nadbytečných změn v uživatelském rozhraní nebo skrytých procesů na pozadí, které by zařízení zpomalovaly a zvyšovaly spotřebu energie. Telefony také přichází s minimem předinstalovaných aplikací.

Doporučená koncová cena pro český trh byla v případě Nokie 6.1 stanovena na 6 999 Kč, u Nokie 7 Plus pak 9 999 Kč včetně DPH (stejná cena platí i pro variantu se dvěma sloty na SIM kartu).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

9 komentářů

 1. Ty ceny jsou asi prohozené, ne?

 2. Mate prohozene ceny :)

 3. Opravte cenu, pokud vím tak to patří naopak

 4. Ceny mate naopak, 6.1 opravdu neni drazsi, nez 7 Plus…

 5. A druha vec kam prichazeji do prodeje?

  Nikdo z operatoru je nema a z top ten eshopu take ne.

  • Právě byly představeny na veletrhu, nějaký problém s porozuměním textovým informacím? Do prodeje budou přicházet tak měsíc, než do něj přijdou. Možná i víc.

  • Tak si to prectete jeste jednou a poradne. Uz jen prvni veta:

   Právě dnes přicházejí v České republice do prodeje první z novinek …

  • Karle, kua, ze ty vzdycky ze sebe udelas naprosteho trotla.

 6. Děkujeme za upozornění, už jsme to kolegovi upravili ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).