Domů » Bleskovky » Nexus 9 dostane dva originální kryty: Jeden ukrývá vestavěnou klávesnici

Nexus 9 dostane dva originální kryty: Jeden ukrývá vestavěnou klávesnici

Nový tablet = nové příslušenství. Toto platí i pro nový Nexus 9 od Google, pro nějž jeho výrobce připravil dva originální kryty. První je volně inspirován Smart Coverem pro Apple iPad, druhý zase obsahuje mechanickou klávesnici. 

 

Nexus 9 Cover

První kryt je klasická magnetická origami skládačka, kterou lze přetransformovat do praktického stojánku. V Google mysleli i na tabletové fotografy, růžek krytu zakrývající čočku fotoaparátu bude možné při pořizování snímků ohnout.

    

Kryt Nexus 9 Cover bude nabízen ve čtyřech barvách (černá, vápencová, ametystová a indigo) za cenu 39 USD (850 Kč bez DPH). 

  

Nexus 9 Keyboard Folio

Pro psavce připravilo HTC kryt, který v sobě ukrývá mechanickou klávesnici. V zavřeném stavu chrání displej zařízení, v otevřeném pak slouží jako dvoupolohový stojánek s klávesnicí a tlačítkem Google pro rychlé vyhledávání.

   

Párování klávesnice probíhá skrze Bluetooth, kryt bude nabízen v černé barvě za cenu 129 USD (2 800 Kč bez DPH). Oba kryty mají být dostupné v následujících týdnech, tedy pravděpodně se zahájením prodeje samotného Nexusu 9, který je naplánován na 3. listopadu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Jiří Mrázek (neregistrovaný)

    Jakým způsobem je napájená? To má klávesnice baterii?

  2. Super, tleskám, dávám +1

  3. Skoda tej ceny, inak to vyzera na fantasticky tablet …

  4. king125kg (neregistrovaný)

    Škoda tej malej pamäte. A 9″ je pre mňa na prenosný mini tablet už moc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).