Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Nevěra odhalená kuriózním způsobem. Partnera prozradil fitness náramek

Nevěra odhalená kuriózním způsobem. Partnera prozradil fitness náramek

Nevěra bývá jednou z nejčastějších příčin rozchodů. Své by o tom mohla vyprávět Američanka Jane Slaterová, která se se svými zkušenostmi nedávno pochlubila na sociální síti Twitter. Svého přítele nepřistihla přímo při činu, nicméně pravda vyšla najevo trochu netradičním způsobem. Na začátku přitom stál dobrý úmysl.

Ilustrační obrázek

Přítel Slaterové ji obdaroval pod stromeček fitness náramkem Fitbit, přičemž sám jeden vlastnil. Na začátku totiž byla idea, že výsledky svého cvičení spolu budou sdílet a tím se i motivovat k lepším výkonům. Asi už tušíte, kam celý příběh směřuje – když Slaterová jednou kontrolovala, jak je na tom její přítel se cvičením, tak odhalila, že jeho fyzická aktivita je podezřele vysoko. Nebylo to totiž v běžném čase určeném pro cvičení, ale ve čtyři hodiny ráno.

 

Na Twitteru se okamžitě strhla smršť retweetů a odpovědí od lidí, kteří ji vyjádřili podporu či se jen pousmáli nad kuriózním příběhem. Jiné ženy naopak začaly přidávat své příběhy, jak na partnerovu nevěru přišly díky fitness náramkům. Pro samotnou Slaterovou se nicméně nejednalo o první nepovedený vztah – jeden z jejích bývalých partnerů si podnapilý do svého bytu přivedl milenku. Bohužel v době, kdy u něj měla Slaterová přespávat, protože měli na druhý den jít do kostela.

Carey Gibbonsová na nevěru svého (ex)manžela přišla díky náramku, který mu na Vánoce darovala jeho tchýně. V aplikaci se sice objevilo, že její muž podle srdeční aktivity běhal, nicméně celkový čas cvičení byl pod jednu minutu. Data z fitness náramků ale nemusí působit potíže jen v mezilidských vztazích.

Své by o tom mohla vyprávět americká armáda, která kvůli fitness náramkům nechtěně odhalila některé své tajné základny. Fitness náramky mohou ale také přivést policisty na stopu pachatele vraždy.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments