Domů » Bleskovky » Neuspokojil vás seriál? Ještě letos vyjde další hra na motivy Game of Thrones

Neuspokojil vás seriál? Ještě letos vyjde další hra na motivy Game of Thrones

Game of Thrones Beyond the Wall – tak se jmenuje nová oficiální mobilní hra založená na úspěšném seriálu. Titul, který by měl zapadat do kánonu televizní Hry o trůny, se prezentuje jako příběhové PRG založené na taktických soubojích jednotky hrdinů. Hra dorazí v průběhu letošního roku na zařízení s operačními systémy iOS a Android.

Game of Thrones Beyond the Wall 2

Za hrou stojí zkušený tým vývojářů

Vývoj hry mají na starosti lidé z Behaviour Interactive, jednoho z největších nezávislých vývojářských studií vůbec. Na svém kontě má přes 70 milionů prodaných kopií her a jejich tituly si k dnešnímu dni zahrálo více než 200 milionů hráčů z celého světa. Vývoj RPG z univerza Hry o trůny vede kreativní ředitel, který pracoval na úspěšném počinu ze světa Star Wars s podtitulem Galaxy of Heroes.

Game of Thrones Beyond the Wall

Co čeká za hranicemi?

Beyond the Wall se odehrává několik dekád před seriálovými událostmi, krátce poté, co se velitel Brynden Rivers vydá za hranice Zdi. Hráč se ujme několika členů Noční hlídky, jejichž úkolem je ochránit Westeros a rekrutovat nové členy napříč světem Game of Thrones.

Hráči budou používat „tajemnou sílu“, kterou jim poskytnou stromy zvané weirwood. S její pomocí budou cestovat v čase a navštěvovat klíčové události, které se ve světě Hry o trůny odehrály. To také umožní odemykat různé kostýmy známých postav jako Jon Snow či Daenerys Targaryen.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Hmm pokud není možné hrát za Nightkinga a jeho armádu , tak mě určitě neuspokojí ani hra. A pokud v tom bude mít prsty někdo, kdo se podílel na tom EA p2w paskvilu Galaxy of Heroes, tím hůř.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).